€ 13€/h

Stuttgart praca Niemcy na budowie dla hydraulików-monterów instalacji grzewczych od. 11.02.2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 05:45

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech na budowie dla hydraulików – monterów instalacji grzewczych. Oferta ze Stuttgartu od 11-go lutego dla kandydatów z komunikatywną znajomością języka.

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.
Dla naszych Klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowiska:
Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych – wentylacyjnych i grzewczych
(od 11.02.2019)

Opis stanowiska:

Montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych. Budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne
Wymagania:

Wymagania :
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– posiadanie ważnych uprawnień (certyfikatów) do wykonywania zawodu
– doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
– mile widziany – własny samochód

Zapewniamy :
– niemiecką umowę o pracę u naszego klienta
– wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji : OD 12,00 € brutto/h
– dieta dzienna w wysokości 50 €
– zorganizowane zakwaterowanie płatne
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Zgłoszenia prosimy wysłać na adres : rekrutacja@hrigroup.pl lub telefonicznie,
pod numerem : +48 539 955 300.

HR Investment Sp. z o. o.
Ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
Pl. Powstańców Śląskich 13/4
53-329 Wrocław

Certyfikat KRAZ 4755

ID ogłoszenia: 8415c598ebb335dc