€ 14-17 €/h brutto

Stuttgart, praca w Niemczech bez języka od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2023 00:22

Aktualne ogłoszenie bez znajomości języka dam pracę w Niemczech dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Zakwaterowanie możliwe na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kliniki stomatologicznej

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 14 do 17 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełną i samodzielną pracę związana ze sprzątaniem kliniki stomatologicznej. Będzie obowiązywał stały grafik pracy, co pozwoli na zachowanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Zakres obowiązków będzie obejmował sprzątanie pomieszczeń kliniki, gabinetów, przechowywanie i usuwanie odpadów medycznych oraz dezynfekcję powierzchni.

Wymagania:

Wymagania to przykładanie się do powierzonych obowiązków, dyspozycyjność od zaraz, brak nałogów, samodzielność, solidność, odpowiedzialność, a także brak problemów zdrowotnych, uczuleń lub alergii.

Zapewniamy:

Zapewniamy: szkolenie pracownicze na miejscu w języku polskim, wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia, płatny urlop, dostęp do pakietu świadczeń socjalnych, niemiecką umowę o pracę na okres próbny oraz dla najlepszych pracowników możliwość dalszego zatrudnienia.

Aplikacja:

Jeśli spełniasz wymagania i jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 03/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 92763f1ff23194a5