€ 2,100.00

Szukamy MECHANIKA – naprawa maszyn Niemcy praca w Erlangen, Ingolstadt, Nürnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erlangen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2014 18:26

Ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla mechanika przy naprawie maszyn. Zatrudnienie na terenie Erlangen, Ingolstadt oraz Nürnberg. Wymagany język na poziomie komunikatywnym.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH, ROLNICZYCH, PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: Niemcy Erlangen, Ingolstadt, Nürnberg

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Miesięczne wynagrodzenie min. 2.100 euro netto
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Zagwarantowane narzędzia do pracy
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Konserwacja oraz naprawa maszyn rolniczych lub budowlanych
• Utrzymanie w należytym stanie urządzeń przemysłowych
• Diagnoza usterek w maszynach rolniczych, budowlanych lub samochodach ciężarowych
• Nastawianie, przebudowa i obsługa maszyn
• Nadzór procesu produkcyjnego

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM,
znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jazdy, własny samochód

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: mechanik@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
W języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 22652e0eda60a968

Brak tagów

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.