€ 7,000.00

Tapicer dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz, Ilsfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 74360 Ilsfeld- Helfenberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 04:12

Firma z Ilsfeld poszukuje od zaraz tapicerów także bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji mebli. Darmowe zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy Tapicera.

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Firma głównie zajmuje się tapicerowaniem krzeseł i mebli.

Opis stanowiska:
– Tapicerowanie siedzisk i oparć foteli i krzeseł fryzjerskich
– klejenie pianką

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
– Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
– Stałą, fachową obsługę ze strony Opiekuna projektu

Oczekujemy:
– Doświadczenia na stanowisku
– Zaangażowanie w powierzone zadania
– Możliwości wyjazdu własnym samochodem

agata.smieciuch@polskihr.eu

ID ogłoszenia: 5225d4d4991957bd