€ 1,700.00

Tapicer – dam pracę w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka, Ilsfeld-Helfenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 74360 Ilsfeld- Helfenberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2019 02:12

Firma produkcyjna z Ilsfeld-Helfenberg poszukuje od zaraz wykwalifikowanych tapicerów również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy tapicerowaniu krzeseł fryzjerskich.

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy Tapicera.

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Firma głównie zajmuje się tapicerowaniem krzeseł fryzjerskich.

Opis stanowiska:
– Tapicerowanie siedzisk i oparć krzeseł fryzjerskich,
– klejenie pianką.

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Darmowe zakwaterowanie
– Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
– Stałą, fachową obsługę ze strony Opiekuna projektu

Oczekujemy:
– Doświadczenia na stanowisku
– Zaangażowanie w powierzone zadania
– Możliwości wyjazdu własnym samochodem

agata.smieciuch@polskihr.eu

ID ogłoszenia: 6215df39339d55d1