€ 10.72 € brutto/h.+ akord do 3.50 €/h

Tapicer – dam pracę w Niemczech przy produkcji mebli w Ertingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ertingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 02:54

Fabryka mebli tapicerowanych z Ertingen poszukuje obecnie doświadczonych tapicerów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji związanej z tapicerowaniem sof, foteli itp.

Dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

Tapicer

Miejsce pracy: Niemcy, 88521 Ertingen

Opis stanowiska
• Tapicerowanie mebli (sofy, fotele, itp.)
• Praca od pn.-pt. (39h/tyg.)

Wymagania
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
podstawa 10.72 € brutto/ godz.+ wynagrodzenie akordowe do 3.50€/godz.
• Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz
• Opieka konsultanta w j. polskim
• Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie ok. 350€ miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 1655a26aeaaeeada