€ Do ustalenia

Technik – Elektryk przemysłowy dam pracę w Niemczech, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 04:07

Firma działająca w okolicach Hamburga poszukuje od zaraz techników – elektryków przemysłowych do podjęcia pracy w Niemczech przy naprawie i utrzymaniu instalacji elektrycznych.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik – Elektryk

Lokalizacja: Hamburg , Niemcy

Obowiązki:

•Utrzymanie oraz przeglądy instalacji w obiekcie
•Usuwanie bieżących awarii urządzeń np. urządzeń uzdatniania wody, urządzeń wentylacyjnych
•Drobne naprawy instalacji sanitarnych w celu zapewnienia nieprzerwanej dostawy mediów
•Dbałość o sprawność techniczną urządzeń, wyposażenia technicznego oraz instalacji wewnętrznych budynku
•Sprawdzanie prawidłowości działania układów pomiarowo-rozliczeniowych, dokonywanie odczytów
•Wykonywanie prac konserwatorsko-porządkowych

Wymagania:

•Wykształcenie zawodowe (elektryk, automatyk, hydraulik itp.)
•Doświadczenie w wykonywaniu napraw mechanicznych, hydraulicznych oraz elektrycznych
•Znajomość zagadnień związanych z konserwacją, naprawą maszyn i urządzeń
•Prawo jazdy kat. B
•Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
•Obsługa komputera
•Umiejętność pracy w zespole
•Odpowiedzialność, dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie
•Niezbędne narzędzia pracy
•Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez TBSearch, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest TBSearch z siedzibą w Urzejowicach 572, 37-200 Przeworsk, NIP:7941649156, REGON:362383058. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.

Kontakt: jobs@tbsearch.pl

ID ogłoszenia: 4055c111ed072a14

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: TBSearch
  • Zarejestrowany od: 12 grudnia 2018

Inne przedmioty dodane przez TBSearch

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez TBSearch »