€ 3800 euro/mc

Testowanie leków dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 października 2020 02:05

Firma badawcza poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy testowaniu leków. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Monachium na okres 6 miesięcy z zakwaterowaniem i wyżywieniem – bezpłatnie.

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Monachium (Starnberg), Niemcy

Wynagrodzenie: 3800 euro brutto miesięcznie

Umowa: na około 6 miesięcy +/- kilka dni

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 30

Obowiązki:

Początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych
zadania polegają na systematycznym braniu leków/placebo oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregu testów testy to między innymi proste zadania sprawnościowe szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna.

Oczekiwania:

Gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy – bez możliwości powrotu na święta czy wakacje! dobre zdrowie rzetelne wypełnianie powierzonych zadań atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to konieczne.

Zapewniamy:

  • stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownicze każdego miesiąca
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w pensjonacie 4**** położonym nad jeziorem Starnberger
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni
  • zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Od maja wprowadziliśmy obowiązkowe testy na coronavirusa dla osób, z którymi podejmujemy współpracę. Testy wykonujemy bezpłatnie na miejscu – wynik do 24 h. Do czasu uzyskania wyniku obowiązuje izolacja.

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś przewlekłe schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

medicaltest@postpro.net w tytule proszę napisać “Testy październik 2020 + Nazwisko i Imię”

W związku z ostatnimi wydarzeniami pragniemy zapewnić, że testy medyczne leków nie mają nic wspólnego z COVID-19.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami do 12-go października br. włącznie. Wyjazd planowany na 19.10.2020.

Prowadzimy również rekrutację na podobny projekt w Wielkiej Brytanii od połowy października.

ID ogłoszenia: 2265f791c07ed976

1 odpowiedź na “Testowanie leków dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka w Monachium”

  1. Witam nazywam się Maciej Kozłowski mam 28 lat i nie posiadam żadnych zobowiązań i chętnie podejmę się tej pracy