€ 2,000.00

Tokarz CNC – dam pracę w Niemczech, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Moanchium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 listopada 2015 04:29

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla firmy z Monachium poszukuje operatorów CNC  (tokarzy), gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy ustawieniu maszyn sterowanych numerycznie.

Agencja DE-PL (numer KRAZ 11917) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta tokarzy CNC.

Miejsce pracy: oklice München, Niemcy

Wymagania i obowiązki:
- znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
- doświadczenie w pracy z Steuerung Siemens 840d (lub podobne)

Wynagrodzenie: min. 12,5euro/godz. (+ dodatki za nadgodziny, pracę w święta, w nocy)
Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione!
Umowa niemiecka na czas nieokreślony. Praca w trybie trzech zmian.

Więcej informacji po przesłaniu cv w języku niemieckim wraz ze zdjęciem oraz skanów zaświadczeń, dyplomów, referencji
na adres:
praca@de-pl.pl
tel. 236882194

Proszę o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Agencję DE-PL zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.)

*Agencja DE-PL oferuje wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobiera żadnej prowizji.

ID ogłoszenia: 495564c78e833893

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: de-pl
  • Zarejestrowany od: 13 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez de-pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez de-pl »