€ 12+dopłata do mieszkania

Tokarz CNC, Frezer – praca Niemcy Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 września 2014 01:00

Firma z Frankfurtu poszukuje Tokarza CNC – Frezera chętnego do podjęcia pracy w Niemczech przy ustawianiu maszyn tokarskich, frezarek zgodnie z rysunkiem technicznym.

Centrum pracy 24 jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Gliwicach wpisaną do KRAZ pod nr 9270.
W chwili obecnej dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

CNC Frezer i Tokarz
w południowych Niemczech w takich landach jak: Bawaria, Hesja, Badenia-Wirtembergia

Zadania:
- samodzielne ustawianie do pracy maszyn (tokarek lub frezarek)
- odczytywanie rysunku technicznego
- samodzielne programowanie
- samodzielna praca przy tokarkach lub frezarkach

Wymagania:
- ukończone wykształcenie w zawodzie
- dobra znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (pożądane)
- niezawodność i samodzielność w pracy

Proponujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- pomoc w znalezieniu oraz opłaceniu zakwaterowania
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość długoterminowej współpracy
- miejsce pracy z możliwością rozwoju osobistego i zawodowego
- praca regionalna

Zarobki od 12,00 Euro brutto/godzina
plus dopłata do mieszkania

APLIKACJA:
Wszelkie świadectwa szkolne oraz inne dokumenty będące dowodem kwalifikacji zawodowych powinny być przetłumaczone na języki niemiecki przez biegłego tłumacza, bardzo mile widziane są referencje od poprzednich pracodawców; wszystkie te dokument powinny być dołączone do Cv.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie dokumentów wraz z numerem referencyjnym tok/09/2014 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu

ID ogłoszenia: 62154255a4b4c31f