€ 12,50

Tokarz CNC – praca w Niemczech w Bubsheim z językiem angielskim lub niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bubsheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 01:56

Firma z Bubsheim zatrudni Tokarza CNC ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.  Legalna praca w Niemczech przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie.

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Tokarz CNC
Miejsce pracy: Bubsheim/Niemcy
Nr Ref.: MC/GERO/03/15/G

Informacje o wakacie:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– umowa o pracę tymczasową,
– zorganizowanie zakwaterowania,
– możliwość nadgodzin.

Wymagania:
– doświadczenie przy obsłudze maszyn typu CNC,
– zdolność szybkiego uczenia się,
– dokładność, umiejętność pracy w zespole,
– doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub komunikatywna języka angielskiego,
– prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
– pomiar elementów, zmiana narzędzi pomiarowych,
– wypełnianie protokołów kontrolnych,
– raportowanie bieżącej sytuacji,
– uzupełnianie chłodziwa w tokarce,
– transport wózków z gotowymi produktami,
– mycie urządzeń,
– księgowanie.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt z biurem pod adresem:

[ogłoszenie wygasło]

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

– Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz

– Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz

– Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

ID ogłoszenia: 1625527b1faac60a

1 odpowiedź na “Tokarz CNC – praca w Niemczech w Bubsheim z językiem angielskim lub niemieckim”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy 🙂 790-499-803 pozdrawiam;)

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mcyktor
  • Zarejestrowany od: 29 maja 2014

Inne przedmioty dodane przez mcyktor

Ostatnie przedmioty dodane przez mcyktor »