€ 0,01

Tokarz konwencjonalny Niemcy praca od zaraz na produkcji w Bubsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nurnberg
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:35

W miejscowości Bubsheim poszukiwani doświadczeni tokarze konwencjonalni do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji części dla branży motoryzacyjnej. Mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego/angielskiego.

Exact Systems GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie 13 krajów: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin. Naszymi Klientami są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator tokarki konwencjonalnej na terenie Niemiec
(numer referencyjny: TK_Niemcy)

Miejsce pracy: Niemcy/Bubsheim
Obowiązki:
• Obsługa tokarek konwencjonalnych
• Praca z różnego rodzaju metalem (stal, aluminium, mosiadz itd.)
• Kontrola jakości wytwarzanych elementów
• Praca z rysunkiem technicznym
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wymagania:
• Znajomość obsługi tokarek konwencjonalnych
• Czytanie rysunków technicznych
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
• Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego lub rosyjskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Opiekę medyczną na terenie Niemiec
• Dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems S.A. prosimy:
– o przesłanie sms-a na nr. telefonu +48 725 260 473 lub +48 725 257 983 o treści „PRACA TOKARZ” (koszt sms-a wg stawki operatora),
– przesłanie CV na adres: work@exactsystems.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5185bd80d4a7269d

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.