€ 13,50

Tokarz konwencjonalny od zaraz oferta pracy w Niemczech, Schenefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schenefeld (25560)
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 lipca 2022 00:20

Firma przemysłowa z miejscowości Schenefeld od zaraz poszukuje tokarzy konwencjonalnych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy produkcji cylindrów i walców na podstawie rysunku technicznego.

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Tokarz konwencjonalny

Miejsce pracy: Schenefeld (25560)

Opis stanowiska:

Operator tokarki konwencjonalnej.
Produkcja cylindrów, walców.
Praca na podstawie rysunku technicznego.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie: 13,50€ NETTO/h
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Dopłatę do paliwa.

Czego oczekujemy?

Umiejętność czytania rysunków technicznych.
Wymagane doświadczenie jako operator tokarki konwencjonalnej.
Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Mile widziany samochód na wyjazd.
Chęci do pracy.
Dbałość o czystość w miejscu pracy.

Kontakt telefoniczny: +48 728 369 326
PRACA OD ZARAZ!

ID ogłoszenia: 87162da6f24c7d43