€ od 11,00 EUR

TOKARZ Niemcy praca w Bad Hersfeld przy produkcji seryjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Hersfeld
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: staly
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2015 02:55

Firma z Bad Hersfeld zatrudni tokarzy – operatorów maszyn do pracy w Niemczech przy produkcji seryjnej elementów metalowych z wykorzystaniem rysunku technicznego.

Grupa K&K jest kompetentną, działającą od 1993r na terenie Niemiec Agencją Pracy Tymczasowej. Działania Firmy opierają się o 9 biur oddziałów terenowych w Niemczech zatrudniających ca 1000 pracowników w różnych branżach przemysłowych.

Oferujemy Państwu obok interesującego zadania i oficjalnego zatrudnienia, wynagrodzenie wg osiągniętych wyników pracy; dajemy możliwość rozwoju zawodowego.

Dla naszego Klienta z okolic Bad Hersfeld w Niemczech poszukujemy:

Pana/Panią na stanowisko: T O K A R Z

Zakres zadań:
- praca tokarza w produkcji seryjnej;
- umiejętność odczytywania rysunków technicznych;
- oznakowanie maszyn, wymiana części zamiennych;
- kontrola jakości; wprowadzanie poprawek, korekt.
- obsługa maszyny, uruchamianie systemu.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe jako tokarz
- mile widziane ukończone wykształcenie w kierunku wykonywanej pracy: mechanik przemysłowy; mechanik frezarki.
- znajomość obsługi narzędzi pomiarowych;
- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym;
- punktualność, niezawodność, umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
- ponad taryfowe wynagrodzenie;
- możliwość podjęcia pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku pracy.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres:
K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
Goseriede 8, 30159 Hannover
Telefon: 0511/16 99 870
e-mail: hannover@kuk-personal.de

ID ogłoszenia: 788556ed6a74256a

1 odpowiedź na “TOKARZ Niemcy praca w Bad Hersfeld przy produkcji seryjnej”

  1. radoslawmors75 na 14 maja 2017 @ 07:22

    jestem zainteresowany ale czy firma oferuje zakwaterowanie

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez recruiting@kuk-personal.de

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez recruiting@kuk-personal.de »