€ do uzgodnienia

Trewir praca w Niemczech dla pomocy kuchennej w restauracji na zmywaku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Trewir
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 02:05

Proponujemy możliwość zatrudnienia w restauracji z miasta Trewir w charakterze pomocy kuchennej na zmywaku. Aktualna oferta pracy w Niemczech na pełny etat w oparciu o legalną umowę.

Stanowisko: Pomoc kuchenna – pracownik na zmywaku
Lokalizacja: Trewir, Niemcy
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek na kuchni co oznacza zmywanie naczyń, wycieranie blatów, mycie podłóg, itp.
  • wykonywanie zadań zgodnie z prośbą koordynatora

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • solidność, rzetelność
  • zdyscyplinowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość
  • umiejętność pracu pod presją czasu

Zapewniamy:

  • świadczenia socjalne
  • dobre wynagrodzenie
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę na pełny etat z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • zamieszkanie i pełne wyżywienie jest zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy serdecznie wszystkich do wysyłania zgłoszeń w języku niemieckim mailowo, na poniżej podany adres:

  • rekrutacja@tibra.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-na-zmywaku-niemcy-3556350.html

ID ogłoszenia: 415828fac7e07a5