€ do ustalenia

Tymczasowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy remontach Helmstedt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Helmstedt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Opublikowany: 4 maja 2015 01:18

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na budowie dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Helmstedt z wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Czas trwania umowy: 2 do 3 miesięcy

Miejsce zatrudnienia: Helmstedt, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za posprzątanie terenu działku o powierzchni ok. 3000 mkw.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zmianę/przerobienie ogrodzenia, ułożenie kostki oraz dbanie o roślinność.
  • Obowiązkiem będzie wykonanie prac remontowych budynku. Prace budowlane w tym przypadku będą polegały na kładzeniu gipsu i gładzi, układanie podłóg, montowanie instalacji elektrycznej oraz inne prace budowlane.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach remontowo budowlanych
  • gotowość do wyjazdu na okres 2 do 3 miesięcy
  • pracowitość, obowiązkowość
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy w grupach lub pojedynczo
  • zorganizowane miejsce zamieszkania oraz wyżywienie
  • pracownik ma zapewniony dojazd
  • praca tymczasowa na ok 2-3 miesiące

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: m.malecki@m-club.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23in18/

ID ogłoszenia: 135554678593359e