€ 1640 euro brutto/mc + premie i dodatki

Ulm dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja opakowań od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2016 01:37

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji opakowań kartonowych na potrzeby rynku e-commerce. Oferta z Ulm od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie: 1640 euro brutto miesięcznie

Miasto: Ulm Niemcy

Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac pomocniczych
  • kontrola jakości procesów produkcyjnych oraz efektu wydruku
  • wdrażanie poprawek produkcyjnych
  • cięcie i składanie
  • pakowanie gotowego produktu w paczki zbiorcze, odpowiednio po 10, 15, 50 lub 100 sztuk

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz i pozostania na miejscu przynajmniej do końca bieżącego roku
  • zmotywowanie, autodyscyplina
  • umiejętność wykonywania zadań zgodnie z zasadami BHP i wewnętrznym regulaminem
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 180 euro za miesiąc od osoby
  • uczciwe zarobki i dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości zgłoszeniowej zatytułowanej: „Niemcy praca na produkcji opakowań, Ulm” na poniżej podany adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Prosimy załączyć aktualne CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-opakowan-bez-jezyka-ulm/

ID ogłoszenia: 48657d0079da3a08

4 komentarze na “Ulm dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja opakowań od zaraz”

  1. Cywinski Jan na 10 września 2016 @ 12:56

    Witam. Jestem zainteresowany.
    Dobra kondycje. Wykonywałem różne prace. Wykształcenie średnie techniczne.
    Dodatkowo prawo jazdy kategorii C + E uprawnienie na wózek widłowy.
    Pozdrawiam
    Cywiński

  2. Jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt +48 510845655

  3. Izabela0318 na 12 września 2016 @ 13:56

    Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt:
    15163921092

  4. tadeuszhruby na 17 września 2016 @ 13:16

    jestem zainteresowany każdą pracą produkcji tel 666611033 kub.@onet.eu