€ 1060 euro netto/mc

Ulm dam pracę w Niemczech pomoc kuchenna w restauracji z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 02:36

Zatrudnimy od zaraz pracowników do restauracji z Ulm na stanowisku pomoc kuchenna. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Płaca miesięczna: 1060 euro netto

Termin: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zadania:

  • Wszelkie prace na kuchni oraz przy sprzątaniu restauracji.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz na minimum pół roku

Zapewniamy:

  • prace 5 dni w tygodniu w wymiarze 40 godzin
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w realizacji przejazdu do Niemiec
  • możliwość korzystania z niemieckiego pakietu socjalnego
  • bezpłatne zamieszkanie w pensjonacie – pracownikowi na czas trwania umowy przysługuje pokój
  • dobre zarobki
  • podpisanie umowy bezpośrednio z niemieckim przełożonym

Uwaga! Udział w procesie rekrutacji jest bezpłatny. Nie pobieramy żadnych opłat związanych z pośrednictwem pracy.

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV, zdjęcia, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz okresu dyspozycyjności należy przesłać mailowo z numerem referencyjnym: „D 03/11/IN” poprzez stronę:

źródło: http://niemcy.jober.pl/Ulm/Sprz%C4%85tacz-pomoc-kuchenna-%E2%80%93-3-km-od-Ulm-192787

ID ogłoszenia: 6575652649a71bdf