€ do uzgodnienia

Ulm dam pracę w Niemczech zbieranie zamówień bez języka na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2016 02:25

Magazyn z siedzibą w Ulm zatrudni od zaraz pracowników do zbierania zamówień i rozładunku towarów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki. Do zadań należeć będzie rozładunek i przeliczanie dostaw. Inne prace np. porządkowanie półek, uzupełnianie danych w systemie komputerowym, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie – nawet kilkumiesięczne
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność obsługi komputera
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zorganizowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące stawki godzinowe
  • pełny etat
  • możliwość zatrudnienia na 6 miesięcy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pracodawca bierze na siebie częściowe pokrycie kosztów zakwaterowania, pracownik będzie musiał dopłacić pozostałą część
  • pomoc przy zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • dppolskihr.2516588@es-candidate.com

Prosimy o załączenie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-id347900.html

ID ogłoszenia: 64457039926dd8e9