€ 10 euro brutto/h

Ulm Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka przy odśnieżaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 20:49

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych w Ulm przy odśnieżaniu ulic. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Oferta na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona zajmować się będzie odśnieżaniem ulic czy chodników. Zadania wykonywane będą ręcznie lub maszynowo. Obowiązkiem pracownika będzie również posypanie powierzchni oblodzonych piaskiem bądź solą.

Wymagania:

  • chęć i możliwość wyjazdu do Niemiec na okres 3 miesięcy
  • wysoka kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • brak problemów z pracą na świeżym powietrzu
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • odpowiednie narzędzia do pracy
  • uniform służbowy
  • zorganizowane zakwaterowanie w hotelu robotniczym, koszt po stronie pracownika za wynajem to 7 euro za dobę
  • w razie braku śniegu, pracownikom wypłacane jest przestojowe wynoszące 50 euro dziennie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt mailowy.

Adres: Leiharbeiter@solution4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować: fizycznaodsniezanie/01/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-ulm/

ID ogłoszenia: 30556957c426b7a6

2 Odpowiedzi na “Ulm Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka przy odśnieżaniu”

  1. Jestem gotowy do wyjazdu własne auto.+48 666942626.

  2. Chetnidopracy12 na 19 stycznia 2016 @ 18:05

    Witam jestem gotów do pracy od zaraz wraz z kolegą posiadamy własny transport.z góry dziękuję
    Nr.tel 664899142
    Lub drugi nr
    575418673