€ 11,15 euro brutto/h + dieta

Ulm oferta pracy w Niemczech dla murarza w budownictwie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 02:03

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników do podjęcia pracy w Niemczech na budowie w charakterze murarza. Oferta z Ulm dla Polaków od zaraz na bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: Murarz

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Zarobki: 11,15 euro brutto/h + dieta w wysokości 30 euro netto dziennie

Liczba wakatów: 20

Opis stanowiska:

  • Prace murarsko tynkarskie. Obowiązkiem będzie stawianie ścian, wylewanie betonu, przygotowanie materiałów. Konieczna jest zdolność czytania planów budowlanych. Inne prace budowlane.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bark problemów zdrowotnych
  • konieczne jest minimum 2 – 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane osoby z własnym samochodem osobowym

Zapewniamy:

  • zorganizowana odzież oraz wszelkie materiały i narzędzia
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas nieokreślony
  • zorganizowane płatne zamieszkanie – koszt po stronie pracownika
  • atrakcyjne zarobki
  • bardzo dobre warunki pracy

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 913556f17c6213ec