€ 10-13 Eur

Weimar, praca w Niemczech na budowie dla hydraulika-montera instalacji grzewczych i sanitarnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weimar
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 01:09

W rejonie miasta Weimar do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie dla hydraulika – montera instalacji sanitarnych i grzewczych. Oczekiwana minimum podstawowa znajomość języka.

Dla naszego klienta, znanej niemieckiej firmy przemysłowej, z 15 letnim stażem działania na terenie całych Niemiec, z wyróżnieniem dla “najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw niemieckich w okresie 2011- 2014”, oraz dla jej stałych partnerów, poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku:

Monter instalacji grzewczych/ sanitarnych
Miejsce pracy -Niemcy

Wymagania :
Doświadczenie w pracy w dziedzinie konstrukcji metalowych
Dyplom kierunkowej szkoły zawodowej lub świadectwo kursu w zawodzie ślusarza
Umiejętność pracy manualnej i obróbki w metalu
Minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego

Obowiązki:
Montaż nowych instalacji grzewczych i ciepłowniczych
Montaż grzejników i ogrzewania podłogowego
Renowacja starych instalacji w odnawianych budynkach
opcjonalnie
Montaż instalacji sanitarnych w nowych budynkach
Kontrola instalacji i urządzeń sanitarnych
Remonty generalne instalacji wodociągowych w odnawianych budynkach

Oferta:
I. Niemiecka umowa o pracę zgodna z niemiecką umową taryfową iGZ tj. z ubezpieczeniem medycznym i emerytalnym.
(iGZ – Interessenverband Deutscher Zeitarbeitsunternehmen e. V. – Stowarzyszenie Branżowe Niemieckich Przedsiębiorstw Pracy Tymczasowej)
II. Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe według niemieckich stawek godzinowych i taryfowych tj.:
– od 10 € do 13 € brutto za godzinę, w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego
– wynagrodzenie za godziny nadliczbowe (25% taryfowej stawki podstawowej za godziny pracy ponad 40h tydzień pracy zgodnie z umową taryfową iGZ, w rozliczeniu miesięcznym)
– dodatkowo płatne godziny pracy w niedziele i dni świąteczne (50% w niedziele i 100% w dni świąteczne)
III. Wynagrodzenie dodatkowe:
– dodatek (składający się z kwoty na zakwaterowanie oraz kwoty na utrzymanie) w wysokości 35€ do 44 € netto za każdy dzień pracy
– dodatek weekendowy – na wyjazdy do domu, do 60 € netto za każdy tydzień pracy
IV. Urlop płatny, w zależności od lat pracy zgodnie z niemieckim prawem pracy tj. od 20 do 30 dni w roku.
V. Świadczenia socjalne:
– po okresie próbnym 150 € brutto dodatku na urlop zgodnie z umową taryfową iGZ
– po okresie próbnym 150 € brutto na Święta Bożego Narodzenia zgodnie z umową taryfową iGZ
VI. Tygodniowe zaliczki od 200 € do 300 € netto, od drugiego tygodnia zatrudnienia w zależności od zapotrzebowania oraz na wniosek pracownika.
VII. Zwrot kosztów podróży, jeżeli pracodawca zagraniczny bezpodstawnie odstąpi od warunków umowy.
VII. Praca w firmie o ugruntowanej pozycji i z długoletnią tradycją na rynku niemieckim.

ID ogłoszenia: 8565a1d3dea4cf0c