€ 8,50 euro brutto/h

Worms oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu owoców i warzyw bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:16

Poszukujemy pracowników od kwietnia 2016 do pracy w Niemczech przy pakowaniu i sortowaniu owoców oraz warzyw na taśmie. Oferta bez znajomości języka z Worms.

Stanowisko: Pakowacz

Start: wyjazd od kwietnia 2016

Miasto: Worms, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej
  • zadania polegają głównie na sortowaniu, ważeniu i pakowaniu owoców i warzyw
  • dodatkowo do zadań należeć będzie etykietowanie owoców
  • inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • praktyka zawodowa zdobyta w sortowni
  • posiadanie zaświadczenia o ubezpieczeniu społecznym przez minimum 30 dni poprzedzających wyjazd
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • mile widziana praktyka zawodowa w obsłudze paleciaka
  • od niektórych osób wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego
  • elastyczność godzinowa

Oferta:

  • zatrudnienie na 3 miesiące od kwietnia 2016
  • w pierwszym miesiącu możliwość pobrania zaliczki w wysokości 200 euro
  • dwuzmianowy system pracy – I zmiana od 6 do 14, II zmiana od 14 do 22
  • ok. 50 godzin pracy tygodniowo
  • zakwaterowanie odpłatne w wysokości 6,70 euro na dobę w 3 osobowych kontenerach mieszkalnych

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV oraz zdjęcia należy przesłać na adres:

  • niemcy@bispol.com

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/sortowanie-i-pakowanie-owocow-i-warzyw/

ID ogłoszenia: 71356dc8bbf14b31

1 odpowiedź na “Worms oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu owoców i warzyw bez języka”

  1. batinka10 na 7 marca 2016 @ 17:50

    witam jestem zainteresowani nie palący bez nałogów 507580063 mail slawek295@onet,eu wyjazd od zaraz