€ 10,50

Wulkanizator praca Niemcy od zaraz w Stuttgarcie wymiana opon

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 5 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2020 03:50

Od zaraz dla doświadczonych wulkanizatorów oferta pracy w Niemczech w Stuttgarcie przy wymianie opon samochodowych. Zatrudnienie możliwe dla chętnych z komunikatywną znajomością języka.

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko
wulkanizator

Miejscowość: Stuttgart

zakres obowiązków:
– serwis
– wymiana
– wyważanie
– wykonywanie innych powierzonych obowiązków związanych z pracą wulkanizatora

Twój profil:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego WARUNEK KONIECZNY
– doświadczenie jako mechanik/ wulkanizator
– prawo jazdy kat. B

oferujemy:
– umowa na pełen etat z niemieckim pracodawcą
– praca od zaraz do końca czerwca
– stawka 10,50 € /h + DODATKI
– praca w godzinach 8-17

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do wysyłania aktualnego CV, z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celach rekrutacyjnych.

Kontakt: mechanik.de.ews@gmail.com
Odpowiadając na ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Easy Work Service Sp.z o.o. na potrzeby aktualnych i przyszłych rekrutacji.

ID ogłoszenia: 7975e395d5e69db5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Sandra EWS
  • Zarejestrowany od: 4 lutego 2020

Inne przedmioty dodane przez Sandra EWS

Ostatnie przedmioty dodane przez Sandra EWS »