€ 7,50 brutto

Wykładanie towaru od zaraz Niemcy praca fizyczna bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2014 02:52

Filia sklepów w Monachium poszukuje Polaków do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów. Oferta bez języka od zaraz z dobrym zakwaterowaniem na terenie miasta.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę
Miejsce pracy: Monachium
Liczba stanowisk: 8

Obowiązki:
Fizyczna praca w sklepie wielkopowierzchniowym polegająca głównie na wykładaniu towaru na półki sklepowe. Zadaniem pracownika będzie również transport wewnętrzny asortymentu między halą sklepową a magazynem z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego. Do obowiązku może należeć również przygotowanie ekspozycji sklepowych.

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- zaświadczenie o niekaralności
- sprawność fizyczna
- szybkość, dokładność, umiejętność pracy w grupie
- chęć do pracy na zmiany wieczorne i nocne
- mile widziane osoby z doświadczeniem oraz znajomością niemieckiego

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w niemieckiej agencji pośrednictwa
- możliwość bezpośredniego zatrudnienie u pracodawcy po okresie 3 miesięcy
- dobre wynagrodzenie oraz dodatki za zmianę nocną
- pomoc związaną z załatwieniem wszelkich formalności niezbędnych do legalnej pracy na terenie Niemiec
- zakwaterowanie w mieszkaniu (koszt 180 euro od osoby na miesiąc)

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „wykładanie towaru Monachium”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 87753c322a3409bf

5 Odpowiedzi na “Wykładanie towaru od zaraz Niemcy praca fizyczna bez języka Monachium”

  1. kasia i krzys na 14 lipca 2014 @ 12:54

    witam jesteśmy zainteresowani, proszę o kontakt 886 -852-382

  2. dariusz0302 na 15 lipca 2014 @ 23:29

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowany panstwa oferta ,,Wykladanie towaru Monachium”
    Zwracam sie z prosba zatrudnienia z powodu ciezkiej sytuaci finansowej ktora winny jest pozar mojego domu,przez to tez musialem zrezygnowac z prowadzonej przezemnie dzialalnosci gospodarczej tym samym pracy na terenie Niemiec aby uregulowac sprawy rodzinne.Mam 35 lat niepijacy alkocholu,uczciwy,bezkonfliktowy ( Nie karany ) w 100% sprawny fizycznie i umyslowo.
    Katakt ze mna 24/h
    E-mail: dariusz0302@wp.pl
    TEL. 502 244 603
    TEL. 781 406 988

  3. Witam,

    Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt e-mail: adasieQ@gmail.com lub tel. 698 922 277.

    Dziękuję

  4. jaskulov na 22 lipca 2014 @ 15:18

    Jestem zainteresowany ofertą. Prosze o kontakt e-mail jaskulov@hotmail.com

  5. Witam,

    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Nigdy nie karani, bez jakichkolwiek nałogów. Proszę o kontakt e-mail: matis991@poczta.fm lub telefon +48 513-329-546