€ do uzgodnienia

Wykończenia i remonty Niemcy praca od zaraz bez języka na budowie Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 03:17

Firma ogólnobudowlana z Frankfurtu nad Menem zatrudni pracowników bez znajomości języka niemieckiego od zaraz. Niemcy praca przy wykończeniach i remontach w budownictwie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Obowiązki:

  • Stanowisko remontowo budowlane polegać będzie na odświeżaniu wnętrz.
  • Pracownik będzie miał za zadanie malować, szpachlować ściany, montować stolarkę okienną.
  • Inne zadania budowlane

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w pracach przy remontach i wykończeniach
  • możliwość pilnego podjęcia pracy
  • gotowość do przyjazdu własnym środkiem transportu
  • zaangażowanie, profesjonalizm
  • sprawność, bystrość
  • zręczność
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • zapewnione zamieszkanie na czas trwania umowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

armando33@wp.pl

Możliwy jest również kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem: 508 409 431

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a7a5/

ID ogłoszenia: 17354d2af6fadd09

7 Odpowiedzi na “Wykończenia i remonty Niemcy praca od zaraz bez języka na budowie Frankfurt”

  1. Witam mam 44 lata w budownictwie pracuje od 20 lat.Wykonuje wszelkie prace budowlane .Jestem bardzo zainteresowany ogloszeniem Mozliwy przyjazd w kazdej chwili .Czekam na kontakt przez internet lub tel.607649548

  2. grzegorz1986 na 5 lutego 2015 @ 11:13

    Witam, mam 28 lat w budownictwie pracuje kilka lat , pracowałem jako robotnik prac wykonczeniowych , nie boje sie ciezkiej pracy , prosze o kontakt 531879939 pozdrawiam

  3. slawek36 na 5 lutego 2015 @ 19:04

    Wtam jestem zainteresowany wasza ofertą mam doswiadczenie moge wyjechac w kazdej chwili. Pozdrwiam Slawek prosze o kontat pod num. tel.730803486

  4. misiu atos na 5 lutego 2015 @ 21:33

    Witam mam 45 lat jestem zainteresowany pracą na budowie , związaną z wykończeniem pomieszczeń ,malowanie , szpachlowanie nie jest mi obce. Wyjazd możliwy w każdej chwili.Kontakt przez pocztę lub tel. 691384005

  5. adamkierz81 na 8 lutego 2015 @ 19:39

    Witam.Z mojej strony mocne zainteresowanie tą pracą .Mój wiek 33 doświadczenie 15 letnie
    umiejętności-szpachlowanie,malowanie,kafelkowanie,montaż okien drzwi,panele podłogowe,nida gips ,ścianki działowe,podwieszane sufity,biały montaż oraz wszelkie prace ogólnobudowlane.Jestem samodzielny.jestem gotowy i do dyspozycji mój nr.693-845-145 pozdrawiam Adam

  6. witam jeste zainteresowany praca przy wykonczenach budowlanych podejme sie pracy od zaraz wlasny pojazd tel 793988006 leszko72@wp.pl

  7. andrzejg na 8 marca 2015 @ 21:21

    witam jestem zaintersowany praca przy wykonczeniach mam 20 sto letnie doswiadczenie tel 660438299