€ 10 EUR/brutto + dodatki iGZ

Wykrawacz drobiu praca w Niemczech na produkcji od zaraz, Domsühl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Domsühl
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2018 03:27

Firma z Domsühl poszukuje pilnie wykrawaczy drobiu gotowych od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Stanowisko: Wykrawacz drobiu
Rozpoczęcie pracy: 20.08.2018
Miejsce pracy: 19374 Domsühl
Ilość wakatów: 5
Stawka 10 EUR/brutto + dodatki wg iGZ
Zakwaterowanie:
Organizacja zakwaterowania po stronie East Power,
Dopłata pracownika do zakwaterowania 100 EUR/miesiąc
Mieszkanie w pełni wyposażone,

Opis stanowiska:
Wykrawanie drobiu za pomocą noża,
Sortowanie wykrawanego mięsa,
Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy,

Wymagania:
Umiejętność posługiwanie się nożem przy wykrawaniu mięsa
j. niemiecki – nie wymagany
Włąsny samochód,

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres: rekrutacja@eastpower.pl, więcej informacji na temat oferty otrzymają pańśtwo pod numerem telefnu, 575 440 254.

ID ogłoszenia: 8205b76a61d2970b