€ 12-17 brutto/h + diety 12/24€

Wylewkarz-Posadzkarz – dam pracę w Niemczech na budowie, Olpe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Olpe
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2017 06:48

Firma z branży budowlanej w Olpe poszukuje obecnie doświadczonych wylewkarzy – posadzkarzy do podjęcia legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie na budowie dla osób z kwalifikacjami.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

WYLEWKARZ/POSADZKARZ

MIEJSCE PRACY: Niemcy, 57462 Olpe

OPIS STANOWISKA
• przygotowanie podłoża pod wylewkę: kładzenie izolacji oraz folii
• mieszanie betonu
• wylanie jastrychu
• maszynowe zacieranie posadzek

WYMAGANIA
• doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę: 12-17€ brutto/ godzinę
• diety 12/24€ dziennie, w zależności od przepracowanych godzin
• Zakwaterowanie podczas montaży opłacone, w Olpen płatne 200-250€ miesięcznie
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny
668 863 396

ID ogłoszenia: 49159e73cf1bd987