€ 14,00 - 16:00 euro brutto/h

Z podstawowym języka praca w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2017 04:48

Ogłoszenie dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań i domów w Düsseldorf od zaraz dla sprzątaczek i sprzątaczy z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Posada: pracownik sprzątający

Region: Düsseldorf

Stawka: 14,00 – 16,00 euro brutto za godzinę zależne od znajomości języka i doświadczenia

Liczba wakatów: 2

Okres umowy: na stałe

Zadania:

– całościowe sprzątanie mieszkań i domów prywatnych z dojazdem do klienta

– rozliczanie się z klientem, jeśli chce płacić gotówką (większość zleceń odbywa się bezgotówkowo)

– niektóre zlecenia wymagają oprócz sprzątania również prasowanie i pranie (płatne dodatkowo)

– niekiedy zlecenia bywają nietypowe jak np. sprzątanie po remontach, piwnic, strychów (wyższa stawka)

Oczekujemy:

– wymagane jest doświadczenie na stanowisku pracownika sprzątającego

– konieczne prawo jazdy, mile widziany własny samochód

– minimum podstawowy język niemieckie

– chęć do podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujemy:

– najwyższe stawki na rynku

– gwarantowane wiele zleceń dla osób zmotywowanych nawet 200 godzin miesięcznie

– każdej osobie zatrudnionej oferujemy pomoc przy wynajęciu taniego mieszkania

– luźna atmosfera w pracy, wypłaty zawsze w terminie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

sprzątanie mieszkań Düsseldorf/08/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 78259792063ae21a