€ 1,000.00

Zatrudnię Murarza do pracy w Niemczech na budowie Rothmecke

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rothmecke
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2015 14:21

Rekrutacja do pracy w Niemczech na budowie dla murarzy z doświadczeniem na budowie w miejscowości Rothmecke. Zatrudnienie przy murowaniu domów prywatnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Murarz.

Miejsce pracy: Niemcy.

Zadania:

• Murowanie domów prywatnych.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Doświadczenie • Własne auto • Podstawowe narzędzia

• Gotowość do pracy.

Oferujemy:

• Ubezpieczenie Niemieckie

• Bezpłatne Zakwaterowanie

• Dogodne wynagrodzenie

• Długoterminowy okres zatrudnienia

• Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres:

rekrutacja@inserv.com.pl tel. +48 791-335-199.

ID ogłoszenia: 98354e34b3fa9b40

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: InServ
  • Zarejestrowany od: 17 lutego 2015

Inne przedmioty dodane przez InServ

Ostatnie przedmioty dodane przez InServ »