€ do uzgodnienia

Zbieranie zamówień na magazynie praca w Niemczech od zaraz dla par Graben

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Graben
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 września 2014 01:19

Magazyn z produktami spożywczymi z Graben zatrudni Polaków do zbierania zamówień i komisjonowania. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par z doświadczaniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Graben

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: praca od 01.09.2014

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie komisjonować i zbierać zamówienia na magazynie.
  • Zadania wykonywane będą z użyciem elektrycznych wózków paletowych oraz systemy pic by voice
  • Praca odbywać się będzie na magazynie z produktami spożywczymi.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie jest konieczne
  • posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe z napędem silnikowym
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • duże zaangażowanie, sumienność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech- bardzo ważne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zamieszkanie
  • zapewniony atrakcyjny pakiet socjalny
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie w renomowanej firmie

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem a także skany dokumentów potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie na adres:

  • logistyka@eurolabora.com

w tytule prosimy wpisać: KOM/GRABEN/2014

źródło: http://m.pracuj.pl/praca/komisjoner-branza-spozywcza-graben-okolice,oferta,3527755

ID ogłoszenia: 40653ff1bf94dc18

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.