€ 10,50 euro brutto/h

Zbieranie zamówień Niemcy praca fizyczna od zaraz na magazynie Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 00:44

Magazyn z Frankfurtu nad Menem poszukuje pracownika w charakterze Order picker przy zbieraniu zamówień. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy komisjonowaniu, pakowaniu i wysyłce towarów.

Stanowisko: Order picker – pracownik magazynowy

Lokalizacja: Frankfurt

Zarobki: stawka w wysokości 10,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zobowiązany do wykonywania wszelkich prac magazynowych.
  • Typowe prace magazyniera takie tak: konfekcjonowanie towarów, sortowanie, pakowanie a także wysyłanie.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie jak i piśmie
  • zręczność, zwinność
  • doświadczenie w pracy magazyniera
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres kontaktowy: multijob.787647@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-ka-order-picker-niemcy-id261811.html

ID ogłoszenia: 67054bc2720a26a6

2 komentarze na “Zbieranie zamówień Niemcy praca fizyczna od zaraz na magazynie Frankfurt”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany, sumienny i pracowity. tel. 609-750-368 Adrian

  2. 130robero20152015 na 27 stycznia 2015 @ 08:19

    Witam jestem zaineresowany Państwa ogłoszeniem pracowałem w Niemczech na podobnym stanowisku lecz znam język angielski pozdrawiam Łukasz