€ do uzgodnienia

Zbiór pieczarek – dam pracę w Niemczech dla kobiet bez języka Borna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Borna
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2016 04:27

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet przy zbiorach pieczarek oraz ich sortowaniu. Ogłoszenie z miejscowości Borna – zatrudnienie do podjęcia od zaraz na 2 do 4 miesięcy.

Obowiązki:

Zbiór i sortowanie pieczarek w pieczarkarni wielopoziomej

Wymagania:

Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dokładność

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
Niemiecką umowę o pracę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 717160817 lub o aplikację drogą elektroniczą (załączając CV) na adres e-mail b.kucz@euro-kontakt.eu

ID ogłoszenia: 8475720f0cd5266e

2 Odpowiedzi na “Zbiór pieczarek – dam pracę w Niemczech dla kobiet bez języka Borna”

  1. Danonkowa na 1 czerwca 2016 @ 10:33

    Witam, czy wśród pracowników będą również Polacy?

  2. Klaudia Koczor 1995 na 27 czerwca 2016 @ 00:10

    Witam byla bym zainteresowana praca jaka kolwiek .Mail klaudia.koczor@interia.eu

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez BasiaEurokontakt

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez BasiaEurokontakt »