€ min. 9,35€/h

Zbiór truskawek – sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez języka na plantacji, Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 4-5 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 03:43

Od zaraz (maj 2020) oferta sezonowej pracy w Niemczech także bez znajomości języka przy zbiorach owoców truskawek na plantacji z Rövershagen.

Opis stanowiska:

Praca w dużej, niemieckiej firmie na plantacji truskawek.
Praca w sezonie maj – październik.

Co oferujemy?

Pracę w systemie akordowym a zarobek na godzinę to minimum 9,35€.
Darmowe zakwaterowanie dla osób, które przepracują minimum 49 dni.
Darmowe śniadania i obiady.
Darmową pralnię w miejscu zakwaterowania.
Darmowy internet wi-fi,
Darmowe wypożyczenie dobrej jakości odzieży przeciwdeszczowej.
Darmowe ubezpieczenie zdrowotne na czas pobytu oraz dostęp do opieki lekarskiej.
Darmowy transport do miejsca zbiorów.
Warunki higieniczne na wysokim poziomie.

Czego wymagamy:

Gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (słońce, deszcz).
Gotowości do pracy 7 dni w tygodniu od godziny 4.00 rano do ok. 16.00-17.00.

rekrutacja@weegree.com

ID ogłoszenia: 8835e87152d2ba30