€ akord

Zbiory borówki praca Niemcy oferty sezonowe od zaraz bez języka Bottrop

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bottrop
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3-4 tygodnie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:47

Plantator borówki amerykańskiej w Bottrop zatrudni od zaraz pracowników sezonowych. Praca w Niemczech przy zbiorach owoców z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: zbieracz owoców
Miejsce pracy: Bottrop (okolice ok 6 km od miasta)
Zarobki: akord 2,40 euro za kilogram
Liczba stanowisk: 15

Zadania:
- ręczny zbiór owoców miękkich (borówki) na plantacji pracodawcy
- zrywane są wyłącznie owoce w pełni dojrzałe
- wstępna segregacja zrywanych borówek, pakowanie do skrzynek

Wymagania:
- motywacja, szybkość, sprawność, wytrzymałość
- mile widziane osoby z doświadczeniem przy zbiorach owoców miękkich
- posiadanie odzieży nieprzemakalnej i dobrego obuwa
- gotowość do wyjazdu na okres 3-4 tygodni (zależnie od urodzaju)
- atutem będzie posiadanie własnego środka transportu

Oferujemy:
- legalne sezonowe zatrudnienie w Niemczech
- bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych
- wypłaty każdego dnia
- możliwość pracy bez dobowego ograniczenia czasowego

Nr. ref.: pa/043/14

Jak aplikować?

Drodzy kandydaci,

Aby Wasze zgłoszenie zostało wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze skanami wszystkich dokumentów, mogących potwierdzić Wasze doświadczenie zawodowe.

W tytule emaila proszę napisać numer referencyjny, natomiast w treści wiadomości koniecznie musi znaleźć się klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych pracownika.

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi jedynie na te zgłoszenia, które zostaną zakwalifikowane pozytywnie w procesie rekrutacji.

Polnische Handwerker Arbeiter GmbH

Frankfurter Ring 241
80807 München

ID ogłoszenia: 13353dedadb6c95a

1 odpowiedź na “Zbiory borówki praca Niemcy oferty sezonowe od zaraz bez języka Bottrop”

  1. witam jestem zainteresowany oferto pracy w niemczech od zaraz,posiadam doswiadczenie w pracach polowych,jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym,wyksztalcenie srednie,interesuje mnie nawet dluzsza wspolpraca,jestem gotowy na wyjazd od 11 sierpnia ,36 lat,jesli ktos bulby zainteresowany prosze o kontakt pod num.48739510985