€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Zbiory dyni i kapusty oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz Prenzlau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Prenzlau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 tygodnie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 października 2016 03:38

Pilnie szukamy pracowników w Prenzlau przy zbiorach dyni i kapusty. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Rozpoczęcie: od zaraz, na okres 3 tygodni
Lokalizacja: Prenzlau, Niemcy
Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca fizyczna na polu
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie zbiorek i pakowaniem kapusty oraz dyni do skrzynek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na okres 3 tygodni
  • wytrzymałość fizyczna
  • pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie NNW
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie na miejscu
  • pracę w wymiarze 8 do 12 godzin dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania aplikacji z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku prosimy wpisać: Sezonowa przy zbiorach dyni i kapusty – Prenzlau 2016

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorze-dyni-i-kapusty-prenzlau/

ID ogłoszenia: 58458110f7e55ccb

1 odpowiedź na “Zbiory dyni i kapusty oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz Prenzlau”

  1. Witam, byłbym zainteresowany ta praca,mój numer telefonu 575474700