€ 9 euro brutto/h + zamieszkanie

Zbiory jabłek i gruszek oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 września 2016 04:39

Szukamy pracowników również bez znajomości języka do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze jabłek i gruszek w sadzie z Wolfsburga. Oferta aktualna od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy
Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna w sadzie z owocami twardymi
  • pracownik będzie zajmował się zrywaniem jabłek oraz gruszek
  • zadania wykonywane będą z użyciem drabiny i chwytaka
  • osoba zatrudniona zbiera również owoce które spadły na ziemię

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość zabrania podstawowych rzeczy – śpiwora, naczyń, sztućców, odpowiedniej i nieprzemakalnej odzieży
  • mile widziane osoby mobilne

Zapewniamy:

  • zamieszkanie bezpłatne w ogrzewanych domkach z łazienkami i aneksem kuchennym
  • uczciwą pracę sezonową
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: zbiory-owoców9/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 23957d9b56014018

2 komentarze na “Zbiory jabłek i gruszek oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz Wolfsburg”

  1. PaulinaiDaniel na 16 września 2016 @ 18:30

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Prosimy o kontakt 782334568 Serdecznie Pozdrawiamy.

  2. Mikesynetarman na 21 września 2016 @ 21:23

    Dzień dobry, jestem zainteresowany daną ofertą pracy. Poproszę o kontakt
    tel 722 723 747 Michał
    mail: mykhailo.synetar@o2.pl