€ 8 euro/h + dodatki

Zbiory malin i truskawek oferta sezonowej pracy w Niemczech Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: minimum 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 05:23

Oferujemy możliwość zatrudnienia na sezon 2017 w Augsburgu przy zbiorach malin, truskawek i szparagów. Niemcy praca sezonowa dla chętnych bez znajomości języka przynajmniej na okres 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Augsburg, Niemcy
Start: od kwietnia 2017
Wynagrodzenie: 8 euro na godzinę plus dodatki

Obowiązki:

  • zbiory z upraw tunelowych i polowych
  • pracownik będzie zajmował się zbiorem truskawek, szparagów i/lub malin
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wytrzymałość fizyczna
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej
  • siła i sprawność
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • brak problemów z wypracowywaniem limitów godzinowych (ok. 10-15 kg/h)

Zapewniamy:

  • zatrudnienie przynajmniej na 6 tygodni – dla chętnych możliwość pracy przez cały sezon
  • najlepsi pracownicy, który będą rzetelnie i wydajnie pracować będą otrzymywać premie
  • zamieszkanie płatne zapewnione na miejscu w cenie 7 euro dziennie
  • możliwość pobierania zaliczki raz w tygodniu
  • pracę 6 dni na 7

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 339583631d43f211