€ do ustalenia

Zbiory malin od zaraz dla studentów oferta sezonowej pracy w Niemczech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Halle
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2015 00:03

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od lipca 2015 na plantacji przy zbiorze malin. Zatrudnienie bez znajomości języka w okolicach Halle dla studentów.

Stanowisko: Pracownik do zbioru malin

Zarobki: stawki akordowe

Miejsce zatrudnienia: okolice Halle

Opis stanowiska:

  • Zbiory malin polegają na ręcznym zrywaniu owoców, wstępnym sortowaniu i pakowaniu.
  • Osoba zatrudniona musi przenieść zebrane owoce w odpowiednie miejsce do przeliczenia.

Oczekiwania:

  • posiadanie legitymacji uczniowskiej lub studenckiej
  • dużą zaletą będzie nawet jedno sezonowe doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców
  • brak problemów zdrowotnych
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne
  • obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • posiadanie odpowiedniej odzieży – kilka kompletów na różną pogodę

Oferujemy:

  • pracę od lipca 2015
  • zatrudnienie sezonowe na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zorganizowane zamieszkanie na kempingu, koszt zakwaterowania to 2 euro za dobę

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: zbiorymalin/07/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 48155804cd64d01c

2 Odpowiedzi na “Zbiory malin od zaraz dla studentów oferta sezonowej pracy w Niemczech”

  1. Witam. Wraz z 3 kolegami jesteśmy gotów podjąć się pracy od zaraz, szczególnie praca przy zbiorach nie jest nam obca. Jesteśmy w wieku 20, 21, 23, 23. Młode chłopaki, dynamiczni, pełni energii i wytrwali, można powiedzieć grupa zorganizowana.
    kontakt: koperek3@autograf.pl

  2. Proszę o kontakt pod numerem 632483336 . Jestem zainteresowany mam 18 pełęn energi motywacji i wytrzymałości .