€ 6,40 brutto

Zbiory śliwek dam sezonową pracę w Niemczech bez znajomości języka Kamenz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kamenz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do listopada
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2014 12:25

Sadownik z Kamenz zatrudni pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Oferta dla Polaków od zaraz z zakwaterowaniem, znajomość języka nie jest wymagana.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Kamenz
Zarobki: 6,40 euro brutto za godzinę
Liczba miejsc: 8

Zadania:
- ręczne zbiory owoców śliwek z upraw sadowniczych
- układanie owoców w skrzynkach
- wstępna segregacja śliwek według jakości
- prace przy zabezpieczaniu drzewek na okres zimowy

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz do około 10 listopada
- dobra kondycja fizyczna, wytrzymałość
- posiadanie odzieży nieprzemakalnej (praca może odbywać się również w niesprzyjającej pogodzie)
- doświadczenie przy zbiorach będzie atutem
- mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich na okres 7-8 tygodni
- bezpłatne zakwaterowanie w gospodarstwie (pomieszczenia ogrzewane, zapewniona pościel, łazienka, aneks kuchenny)
- atrakcyjna stawka za godzinę (możliwość również pracy na akord)

Nr. ref.: pa/056/14

Jak aplikować?

Drodzy kandydaci,

Aby Wasze zgłoszenie zostało wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze skanami wszystkich dokumentów, mogących potwierdzić Wasze doświadczenie zawodowe.

W tytule emaila proszę napisać numer referencyjny, natomiast w treści wiadomości koniecznie musi znaleźć się klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych pracownika.

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi jedynie na te zgłoszenia, które zostaną zakwalifikowane pozytywnie w procesie rekrutacji.

Polnische Handwerker Arbeiter GmbH

Frankfurter Ring 241
80807 München

ID ogłoszenia: 5875422085518053

1 odpowiedź na “Zbiory śliwek dam sezonową pracę w Niemczech bez znajomości języka Kamenz”

  1. praca100 na 6 marca 2015 @ 17:52

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam