€ 9,50/h brutto

Zbiory szparagów bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech 2021 w Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rain am Lech
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2021 03:08

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2021 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w gospodarstwie z Rain am Lech bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacja: Rain am Lech, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od kwietnia do czerwca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa przy wycinaniu szparagów
  • inne zadania zlecane przez koordynatora na hali, polegajcie na sortowaniu i przycinaniu zbiorów

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z firmą
  • obecność koordynatora Polaka na miejscu
  • brak opłat za pośrednictwo
  • zapewnione ubezpieczenie od 1 dnia pracy
  • darmowa usługa prania i suszenia ubrań
  • opcja bezpłatnego przejazdu do lekarza
  • pracodawca dwa razy w tygodniu zapewnia przejazd do supermarketu
  • opcja pobierania zaliczek raz na tydzień
  • możliwość kupowania napojów w sklepiku, znajdującym się na terenie gospodarstwa
  • płatne zakwaterowanie w cenie 8,90 euro w kontenerach mieszkalnych 2 osobowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numer/lub za pośrednictwem WhatsApp:

  • 0049 151 72701929 – pon-pt od 8 do 20.

Kontakt do Pani w Polsce: 12 284 51 75 od pon-pt od 8 do 10 i od 19 do 21 oraz w soboty od 8-10

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/poszukiwani-pracownicy-sezonowi-do-zbioru-szparagow-w-2021-r-CID4-IDHqELW.html

ID ogłoszenia: 385600ff11c2ae00