€ 8,84/h brutto

Zbiory szparagów dam sezonową pracę w Niemczech bez języka od kwietnia 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 marca 2018 04:44

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie od kwietnia 2018 na okres 3 miesięcy dla kobiet i mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Lokalizacja: różne plantacje w Niemczech

Pensja: 8,84 euro/h brutto

Termin: praca od początku kwietnia – na wezwanie pracodawcy, wyjazdy są organizowane we wtorki oraz czwartki

Umowa: na około 3 miesiące w zależności od urodzaju i pogody

Zakres zadań:

  • przy zbiorach szparagów na polu pracują przeważnie panowie
  • panie odpowiedzialne są za sortowanie warzyw na hali
  • koordynator może zlecić inne zadania
  • praca wykonywana będzie również w trakcie deszczu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od kwietnia do końca czerwca 2018
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość zabrania własnych sztućców, podstawowym naczyń, ubrań i pieniędzy na pierwszy tydzień

Zapewniamy:

  • pracę sezonową od kwietnia 2018 na około 3 miesiące
  • dodatki do zarobków – premie za wydajność
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek w wysokości od 50-100 euro
  • obowiązuje 6 dniowy tydzień pracy w wymiarze około 48 godzin
  • płatne lokum w cenie od 3 do 7 euro za dobę, gdzieniegdzie jest również opcja wykupienia ciepłego obiadu w południe
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Możliwe trzy drogi aplikacji:

  • za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: „Szparagi Niemcy”
  • SMS-em na numer: 782 745 508
  • telefonicznie, pod numerem: 13 446 32 95

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-i-sortowanie-szparagow-3/

ID ogłoszenia: 3525aa028e4cdbc0