€ na akord

Zbiory szparagów sezonowa praca Niemcy od zaraz Kirchwahlingen 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kirchwahlingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2017 01:13

Oferujemy zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Kirchwahlingen dla Polaków od zaraz. Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów 2017 bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Kirchwahlingen, Niemcy
Pensja: obowiązuje wynagrodzenie akordowe w wysokości centów za kilogram

Obowiązki:

  • wykonywanie pracy fizycznej na polu
  • ręczny zbiór i pakowanie szparagów

Wymagania:

  • wytrzymałość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zakwaterowanie
  • zatrudnienie sezonowe na czas określony
  • pracę w Niemczech bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:

  • Biuro: 004951652914691
  • tel.komórkowy 004915751965539

Kontakt telefoniczny jest realizowany w języku polskim!

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorze-szparagow-kirchwahlingen-2017/

ID ogłoszenia: 3945909c86023415