€ stawki na akord

Zbiory truskawek 2015 oferta sezonowej pracy Niemczech od zaraz Stuttgart – okolice

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: maks do 3 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 04:28

Szukamy chętnych osób do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na max 3 miesiące przy zbiorach truskawek. Oferta z okolic Stuttgartu od zaraz bez języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: pracodawca proponuje zarobki na akord w wysokości 2,5 euro za skrzynkę, inne prace polowe wykonywane będą w stawce godzinowej za 7,40 euro za godzinę

Zadania:

  • Praca fizyczna na polu przy ręcznym zbiorze truskawek.
  • Inne prace polowe zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • preferowane doświadczenie i obycie w pracy na plantacji
  • bardzo duża motywacja
  • gotowość do fizycznej pracy w Niemczech
  • mile widziane zgłoszenia od osób ze statusem ucznia bądź studenta

Oferujemy:

  • możliwość pobierania zaliczki w wysokości 50 euro raz w tygodniu
  • praca ok. 50 godzin tygodniowo z możliwością wyrabiania nadgodzin
  • zapewnione miejsce zamieszkanie z dostępem do kuchni i łazienki w cenie 3 euro/doba

Każdy kandydat musi zabrać ze sobą odpowiednią odzież – komplety na każdą pogodę, pożywienie, śpiwór, naczynia oraz sztućce.

Aplikacja:
Aplikacji można dokonywać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 199557aff0968ecb