€ minimum 7,40 euro brutto/h

Zbiory truskawek od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 02:02

Aktualnie zatrudnimy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie na plantacji z okolic Düsseldorfu na 3-4 tygodnie. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Lokalizacja: okolice Düsseldorfu, Niemcy

Wynagrodzenie: 7,40 euro brutto na godzinę

Obowiązki:
Prace polowe przy zbiorach truskawek lub innych zadaniach polowych np. polegających na pieleniu.

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • pracowitość
  • doświadczenie w pracy przy zbiorze truskawek lub innych pracach polowych
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy tymczasowej
  • zatrudnienie od zaraz na 3 do 4 tygodni – lub ewentualnie na nieco dłuższy czas
  • na miejscu czeka zamieszkanie w 2 osobowych pokojach w cenie 4,46 euro za dzień
  • możliwość nawiązania kontaktów i posiadania pierwszeństwa do wyjazdu w kolejnych pracach sezonowych

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres:

  • topjob@onet.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownikow-sezownowych-id308699.html

ID ogłoszenia: 763559fc7dec5427

2 Odpowiedzi na “Zbiory truskawek od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech Düsseldorf”

  1. paulinab1011 na 14 lipca 2015 @ 22:12

    Dzień dobry. Jestem zaintersowana ta oferta pracy. Z poważaniem Paulina Borowiec . Proszę tutaj mój mail pborowiec1011@interia.pli dodatkowo numer telefonu : 570157955. Z góry dziekuje za ofpowiedz.

  2. klaudina007 na 17 lipca 2015 @ 15:25

    Witam, jestem zainteresowana ta oferta pracy. Mam dodatkowa jeszcze jedna osobe. Posiadamy doswiadczenie w pracy przy owocach i warzywach. Jestesmy chetne od zaraz. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam. Tutaj zostawiam nr telefonu: 514477709