€ na akord

Zbiory truskawek oferta sezonowej pracy w Niemczech 2015 bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heinsberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 lutego 2015 02:09

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek dla Polaków. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego w Heinsberg na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Lokalizacja: Heinsberg

Wynagrodzenie: od 1,90 do 3,50 euro za skrzynkę owoców zebranych lub 7,40 euro za godzinę prac pielęgnacyjnych.

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy w Niemczech przez 3 miesiące polegającej na ręcznym zbiorze truskawek.
  • Możliwe prace pielęgnacyjne przy sadzonkach.

Oczekiwania:

  • atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w pracy przy zbiorach
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego
  • duża motywacja
  • pracowitość
  • zwinność
  • silny kręgosłup

Oferujemy:

  • Ilość godzin pracy dziennie zależna jest od pogody oraz zapotrzebowania w skupie – od 8 do 10 godzin dziennie
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie
  • pracodawca organizuje ciepły posiłek dostarczany na pole
  • zatrudnienie za pośrednictwem umowy z agencją pracy
  • zorganizowany przejazd z Polski do Niemiec a także podróż powrotna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • 17 22 30 653 lub 722 109 555.

źródło: http://zielonalinia.gov.pl/PUP-Kolbuszowa-Nabor-pracownikow-do-zbioru-truskawek-w-Niemczech-32173,62441,122,19

ID ogłoszenia: 47254da2da7a6842

6 Odpowiedzi na “Zbiory truskawek oferta sezonowej pracy w Niemczech 2015 bez języka”

  1. semen91hf na 11 lutego 2015 @ 15:17

    Ja i mój brat jesteśmy zainteresowani państwa oferta ,35 i 33 lata.proszę o kontakt. Num.tel.509948843

  2. malgorzata112233 na 18 lutego 2015 @ 10:53

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pracy ,
    mam 39 lat
    num tel:697396315
    malgorzatabiszczanik@interia.pl

  3. Witam, jesteśmy z koleżanką zainteresowane państwa oferta pracy. Mamy po 21 lat. Mamy doświadczenie przy zbiorach na wsi. Jesteśmy chętne do pracy. Mój e-mail to: agata_ciszowska@o2.pl.

  4. Witam
    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy wraz z dwoma koleżankami, pracowałyśmy już przy zbiorach, więc mamy doświadczenie. Mój nr tel. 669946741

  5. Damian321 na 23 lutego 2015 @ 21:51

    Witamy. Wraz z kolegą poszukujemy pracy sezonowej zbiór truskawek. Mamy po 19 lat i kończymy szkołę zawodową w tym roku. Jesteśmy zmotywowani podjąć pracę.
    Prosimy o dalsze wskazówki na adres e-mail damian2341@t.pl

  6. praca100 na 5 marca 2015 @ 23:02

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam