€ 8,50 euro brutto/h

Zbiory truskawek sezonowa praca w Niemczech na plantacji dla kobiet Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:13

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy ręcznym zbiorze truskawek. Zatrudnienie w Münster dla kobiet bez znajomości języka na plantacji od zaraz do sierpnia 2016.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Münster, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • praca na polu przy ręcznym zbieraniu truskawek

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • ostrożność, delikatnosć, duża zręczność
  • dobre zdrowie
  • wytrzymałość
  • zdyscyplinowanie
  • jedna osoba na zespół musi umieć porozumiewać się w języku niemieckim

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania
  • pracę sezonową od sierpnia 2016
  • zatrudnienie dla kobiet
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • praca w oparciu o umowę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • info@europejob.it

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-munster/

ID ogłoszenia: 32457420d59b566c