€ na akord

Zbiory truskawek w Cloppenburg sezonowa praca w Niemczech bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cloppenburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2016 04:33

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Cloppenburg na plantacji przy zbiorze truskawek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka skierowane dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Cloppenburg, Niemcy

Wynagrodzenie: zgodnie ze stawkami akordowymi

Obowiązki:

  • pracownik odpowiada za zbiór owoców miękkich – truskawek z pola lub upraw tunelowych

Wymagania:

  • brak problemów z wpłaceniem kaucji (która będzie zwracana)
  • prosimy o aplikację uczniów, studentów, emerytów, gospodynie domowe, panów z gospodarstw lub osoby które nie są obecnie zarejestrowane w UP

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na podstawie umowy niemieckiej podpisanej na czas określony
  • zamieszkanie w pokojach 2-4 osobowych odpłatne
  • cena za zamieszkanie i ubezpieczenie to 6 euro za dobę
  • możliwość skorzystania z przejazdów zapewnionych przez pracodawców do pobliskich sklepów

Dla kandydatów:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: hof-buehrmann.de

ID ogłoszenia: 31756ef252fe4ef5

1 odpowiedź na “Zbiory truskawek w Cloppenburg sezonowa praca w Niemczech bez języka”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy przy zbiorach truskawki. Mój nr tel. 575-900-177