€ stawki na akord

Zbiory truskawek w Heilbronn sezonowa praca w Niemczech dla par od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 maja 2015 00:37

Firma ogrodnicza z okolic Heilbronn zatrudni pracowników do zbioru truskawek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce pracy: okolice Heilbronn

Zarobki: stawki akordowe – jednak nie mniej niż 7,40 euro/h, ok. 40-80 eurocentów za kilogram

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przydzielony do zbioru truskawek.
  • Inne zadania ogrodnicze mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie w pracach sezonowych
  • duża motywacja
  • pracowitość
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par
  • pracę sezonową na legalnych warunkach
  • zatrudnienie na 5-6 tygodni
  • zamieszkanie w cenie 2,50 euro/doba

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej za pomocą poczty elektronicznej.

  • Adres do kontaktu: praca@pol-web.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2015-dla-par-zbiory-truskawek-heilbronn/

ID ogłoszenia: 660555f52385b156

1 odpowiedź na “Zbiory truskawek w Heilbronn sezonowa praca w Niemczech dla par od zaraz”

  1. pilka10000000000 na 6 czerwca 2015 @ 21:05

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienna, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam 23 lata, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889200729
    E-mail: pilka10000000000@wp.pl

    Pozdrawiam