€ 8 eur

Zbrojarz – praca w Niemczech na budowie Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Munchen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2014 18:27

Firma budowlana z Monachium poszukuje wykwalifikowanego pracownika na stanowisko ZBROJARZ do pracy w Niemczech na budowie przy przygotowaniu siatek i szkieletów zbrojenia, elementów betonowych i żelbetowych etc.

ZBROJARZ / BRYGADZISTA

Poszukujemy pracowników do pracy na terenie Niemiec i Austrii.
Oferta skierowana jest dla osób posiadających doświadczenie w zawodzie zbrojarz.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarz,
  • staranność i dokładność w wykonywanych pracach,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dla osoby prowadzącej umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dobra znajomość języka niemieckiego bądź austriackiego.

Obowiązki:

  • przygotowywanie siatek i szkieletów zbrojenia,
  • wykonywanie elementów betonowych i żelbetowych w różnych obiektach budowlanych,
  • utrzymanie w należytym stanie powierzonego wyposażenia,
  • przestrzeganie bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie,
  • dla osoby prowadzącej umiejętność kierowania pracownikami i współpracy z zagranicznym kierownikiem budowy.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę,
  • ubezpieczenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubiór roboczy (kamizelki, rękawice, buty)
  • zakwaterowanie nieodpłatne.

Prosimy o przesyłanie CV drogą e – mail na adres oferty.lk@gmail.com z dopiskiem – zbrojarz lub brygadzista.

Możliwość uzyskania informacji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-15 pod numerem telefonu 697-233-336 lub 607-190-560.

ID ogłoszenia: 16152dfcf33be268

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: lk
  • Zarejestrowany od: 22 stycznia 2014

Inne przedmioty dodane przez lk

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez lk »